Det er bare å

Kontakte oss

Vi på Driving trafikkskole sørger for at du blir en dyktig sjåfør som kan ferdes trygt i trafikken. Driving Trafikkskole er en kjøreskole med fokus på kvalitet og effektivitet. Vårt fokus på kvalitet fører ikke bare til at våre elever har en lav strykprosent, men også til at de blir bedre og tryggere sjåfører – nettopp det kan utgjøre den store forskjellen i en krevende trafikksituasjon.


Kontoradresse:

Kirkeveien 213, 3140 Nøtterøy


Postadresse:

Postboks 112, 3140 Nøtterøy


E-Post:

post@drivingtrafikkskole.no

  Gavekort

  Vi på Driving Trafikkskole tilbyr også gavekort av diverse størrelser. Om du ønsker å overraske noe eller bare gi en hyggelig gave så hjelper vi deg med dette. Velg hvilken type gavekort du ønsker deg ved å fylle ut skjema på siden her. Om du er usikker på hvilket gavekort du ønsker å gi – så har du mulighet å gi en sum. Husk å fyll ut fødseldagen til personen som får dette gavekortet.

  Driving Trafikkskole

  Tønsberg

  Kontoradresse:

  Kirkeveien 213, 3140 Nøtterøy


  Postadresse:

  Postboks 112, 3140 Nøtterøy


  Vi bruker cookies

  Les mer om GDPR her