Det er bare å

Kontakte oss

Vi på Driving trafikkskole sørger for at du blir en dyktig sjåfør som kan ferdes trygt i trafikken. Driving Trafikkskole er en kjøreskole med fokus på kvalitet og effektivitet. Vårt fokus på kvalitet fører ikke bare til at våre elever har en lav strykprosent, men også til at de blir bedre og tryggere sjåfører – nettopp det kan utgjøre den store forskjellen i en krevende trafikksituasjon.


Kontoradresse:

Kirkeveien 213, 3140 Nøtterøy


Postadresse:

Postboks 112, 3140 Nøtterøy


E-Post:

post@drivingtrafikkskole.no

  Robert Jonas
  Robert Jonas
  2022-11-18
  Driving Trafikk skole er absolutt å anbefale. Veldig hyggelige og ikke minst Veldig flink til å lære opp sånn at du blir en trygg og god sjåfør i trafikken. Så det er bare å kjøre på hos Driving Trafikkskole 🚘🚖
  Rose Marie Brekke
  Rose Marie Brekke
  2022-09-27
  Veldig hyggelig å kjøre med Alex !! Flink å nøyaktig å super bra å kjøre med. Veldig fornøyd 😊😊😊
  Knut Emil Hellesø
  Knut Emil Hellesø
  2022-09-07
  Jeg vil anbefale driving trafikkskole borgheim på det varmeste👏🏻👏🏻👏🏻😁 Man skal lete lenge etter sååå dyktige, tålmodige og lette mennesker som her😉💛 Tusen takk Alex💙
  Stian Tangen
  Stian Tangen
  2022-06-20
  Denne trafikkskole leverer like bra kvalitet som bilene dem kjører, nemlig 100/100. Lærere som forstår eleven og samarbeid på det nivået eleven er. Det gir grundighet, trygghet og kvalitet i trafikken. Jeg har erfart å ha både Alex og Villiy! To personer med enorm erfaring, jeg vil derfor på bakgrunn av mine erfaring anbefale denne skolen og disse to. Om du er nybegynner eller viderekommende for høyere klasser, bruk disse!!! For å definere dem kort, en helt rå skole med en enorm kompetanse, ANBEFALES🥇
  Martin Sandmo Jensen
  Martin Sandmo Jensen
  2022-04-05
  Driving trafikkskole gjorde min kjøreopplæring til en god opplevelse. De har bevist at man kan ha det gøy, men samtidig lære. Alt i alt, en fin erfaring, og digg med lappen i boks.
  Lena Haugmo
  Lena Haugmo
  2022-02-22
  Har utsatt å ta lappen i mange år pga redsel for å kjøre bil. Fikk verdens beste kjørelærer, Villy, som var rolig og trygg. Han hadde masse tålmodighet med meg, som førte til at jeg ble rolig bak rattet og klarte oppkjøringen på første forsøk. Var bra opplegg på de obligatoriske kursene, følte jeg hadde utbytte av dem alle sammen. Anbefales!
  cecilia lunde
  cecilia lunde
  2022-02-01
  Kjempe flinke og kule lærere! Veldig fornøyd med Alex som lærer!
  Sander Hansen
  Sander Hansen
  2022-01-06
  Hyggelige og flinke kjørelærere som får deg til å føle seg trygg i stressende situasjoner!

  Gavekort

  Vi på Driving Trafikkskole tilbyr også gavekort av diverse størrelser. Om du ønsker å overraske noe eller bare gi en hyggelig gave så hjelper vi deg med dette. Velg hvilken type gavekort du ønsker deg ved å fylle ut skjema på siden her. Om du er usikker på hvilket gavekort du ønsker å gi – så har du mulighet å gi en sum. Husk å fyll ut fødseldagen til personen som får dette gavekortet.

  Driving Trafikkskole

  Tønsberg

  Kontoradresse:

  Kirkeveien 213, 3140 Nøtterøy


  Postadresse:

  Postboks 112, 3140 Nøtterøy


  Vi bruker cookies

  Les mer om GDPR her